V celém komplexu najdeme bezpočet možností a zařízení pro sportovní i odpočinkové aktivity. Navíc k hotelu přiléhá nádherná neuvěřitelně široká písečná pláž. Prožijte se zde nádherné chvíle své dovolené, ať už v odpočinkovém nebo aktivním duchu. Využijte místního teplého klimatu, hřejivého sluníčka, širokých pláží, nádherného moře a prvotřídních služeb.
Wifi internet je k dispozici ve všech třech lobby (okolo recepce), u některých bazénů a pool barů a u Nazar Baru 24 hodin denně. Pevné připojení je k dispozici na pokojích v části Kamelya World Selin a Kamelya World Fulya.
Zjistíte, že komplex Kamelya World nabízí spoustu možností zapojit se do her a sportů, které jste vždy měli chuť vyzkoušet. Může to být windsurfing, surfing, vodní lyžování, plachtění nebo třeba tenis a různé fitness programy.
Naši klienti mají možnost zdarma vyzkoušet hodiny lukostřelby pod vedením odborného učitele. Sami poznáte, že jde o velmi zábavnou zajímavou volnočasovou aktivitu. Dále jsou (samozřejmě zdarma) k dispozici 3 klimatizovaná fitness centra s nejmodernějším zařízením, 3 hřiště na plážový volejbal, 1 hřiště na plážový fotbal, lukostřelba, stolní tenis, šipky, střelba z pistole či pušky a mnoho dalšího.

Tenis: K dispozici je celkem 7 tenisových kurtů (pět zdarma a dva za poplatek). Za poplatek máte možnost zúčastnit se i tenisových kurzů.

Vodní sporty:
Zdarma: windsurfing a katamarán (nutné předložit licenci pro surfování nebo plachtění), šlapadla, kanoe.
Za poplatek: kurzy windsurfingu, katamaránu, parasailing, jízda na banánu, ringo, vodní lyžování, vodní skůtry a další. Pro zájemce jsou k dispozici také potápěčské kurzy za poplatek. Centrum najdete na pláži.
Animace:Po celý den můžete sledovat nebo se zúčastnit zábavních animačních programů, sportovních soutěží a her. Přes noc se můžete v amfiteátru Kamelya Holiday Village zúčastnit různých show, hudebních a jiných večerních programů.

Kino Fulya: K dispozici denně. Promítání filmů pro děti i dospělé. Střídavě v různých jazykových verzích.

TV Room Selin: Velká společenská místnost je k dispozici 24 hodin denně a slouží zejména pro sledování aktuálních sportovních přenosů, čerstvých zpráv a případně filmů či seriálů (pro toho kdo si nenechá nic ujít…)

Diskotéka: Skvěle se můžete pobavit také na diskotéce v hotelu Selin s vynikajícím výběrem muziky. Diskotéka je otevřena po celý rok.

PRO DĚTI: Dětští animátoři připravují denně pro vaše děti zábavní a přitom bezpečné aktivity a programy. Prázdninový komplex disponuje 4 velkými bazény, několika dětskými bazény se skluzavkami (v aquaparku, před hotelem Fulya, před hlavní budovou hotelu Selin), dalšími několika dětskými bazénky roztroušenými po celém areálu. Dále zde naleznete několik moderně vybavených dětských hřišť.
Pro děti je samozřejmě připraven také bohatý výběr ativit uvnitř hotelu, od heren až po dětské restaurace.
Nesmíme zapomenout na Kamelya World Mini Club. Animátoři nabízí během celého dne (10:00 – 12:00 a 14:30 – 16:30 hod) rozličné druhy zábavy pro děti od 4 do 12 let. Večer 20:00 – 20:30 hod následuje dětská diskotéka s programem.
Klub pro teenagery 13-17 let je otevřen od července do srpna.
Za poplatek je k dispozici také herní koutek s biliárem, bowling, videohry a stolní hry.
SPORT & ZÁBAVA