Celoročně otevřený moderní pětihvězdičkový hotel umístěný na pláži letoviska Colakli u Side. Tvoří součást hotelového komplexu Kamelya World. Celý hotel je po kompletní rekonstrukci provedené v roce 2008.

Hotel má k dispozici 204 standartních pokojů, 18 moderně zařízených rodinných suit, 6 rodinných pokojů, 2 pokoje speciálně upravené pro handicapované osoby, 32 plážových domků a 24 pokojů a 24 rodinných pokojů ve čtyřech terasových vilkách Terrace Houses. Všechny pokoje mají koupelnu a WC, telefon, vysoušeč vlasů, satelitní televizi, klimatizaci, trezor, telefon s přímou volbou, internetové připojení, minibar, konvici pro přípravu čaje a kávy a balkon nebo terasou.

V zahradě s přímým přístupem k moři jsou umístěny klasické a dětské bazény včetně velkého aquaparku a relaxačního bazénu.
K dispozici mimo jiné je také 1000m2 velké SPA centrum (turecké lázně, parní lázeň, masáže, 2 sauny, krytý vyhřívaný bazén, péče o plet, manikura, pedikura, VIP masážní místnost, fitness centrum). Dále zde nechybí lobby s wi-fi internetem zdarma (wifi i po areálu zdarma), cafe house, lékař, butiky, obchod se suvenýry, výrobky z kůže a šperky, minimarket, kadeřnictví, diskotéka, bowling atd.

Pro meetingy a kongresy je k dispozici 5 konferenčních místností s kapacitou 30 osob a jedna velká konferenční místnost s kapacitou 600 osob.
Hotel SELIN RESORT & SPA 5*