Room Standard
Room Terrace
Room Family Terrace
Room Suite
Room Beach
Nejexklusivnější část celého komplexu je určitě část Selin. Kamelya World Selin je tvořen hlavní hotelovou budovou z roku 1992 (kompletní generální rekonstrukce 2008) nacházející se přímo u pláže. V šestipatrové budově je celkem 222 pokojů typu Standard Room, Family Room a Suite Room. K dispozici je i pět výtahů. Další typ pokojů je 32 Beach Houses – plážových domků postavených přímo na písčité pláži, okolo kterých vede 8 km dlouhá promenáda po pláži až do historického centra Side.
Posledním, nejnovějším typem ubytování jsou čtyři čtyřpatrové terasovité vily přímo u relaxačního bazénu otevřené v roce 2009. V těchto nádherných vilách ve stylu 1000 a 1 noc s bezpočtem věžiček se nacházejí pokoje Terrace Houses a Terrace Family Houses.

Standard Room (standartní pokoj):
Hotel Kamelya World Selin nabízí 204 standartních pokojů (26 m2) zařízených moderním nábytkem. Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a případně přistýlkou. Dále koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy a čaje, telefon, satelitní LCD televizor, připojení na internet, minibar, trezor, centrální klimatizace klimatizací s individuálním ovládáním a balkon. Většina pokojů nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Maximální obsazenost pokoje jsou 3 osoby. Dva pokoje jsou speciálně upraveny pro handicapované osoby. K dispozici jsou též nekuřácké pokoje.

Family Room (rodinný pokoj):
Hotel Kamelya World Selin disponuje celkem 6 rodinnými pokoji (58 m2) se dvěma oddělenými ložnicemi (manželská postel – oddělitelná lůžka, dvě klasické postele a sofa jako přistýlka) a jedním obývacím pokojem a koupelnou s vanou a WC. K dalšímu vybavení pokoje patří vysoušeč vlasů, zrcadlo, konvice pro přípravu čaje a kávy, telefon, LCD televizor, internetové připojení, minibar, trezor, centrální klimatizace klimatizací s individuálním ovládáním a balkon. Maximální obsazenost pokoje je 5 osob.

Suite Room (Rodinná suita):
Hotel Kamelya World Selin má k dispozici 18 moderně zařízených rodinných suit (58 m2). Každá suita je vybavena dvěma ložnicemi (manželská postel – oddělitelná lůžka, dvě klasické postele a sofa jako přistýlka) a obývacím pokojem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí na přípravu čaje a kávy, telefonem, internetovou přípojkou, minibarem, trezorem, centrální klimatizací s individuálním ovládáním a balkonem. Ze všech pokojů je nádherný výhled na moře. Maximální obsazenost pokoje: 5 osob.

Beach Houses (Plážové domky):
Přímo na pláži je umístěno 32 plážových domků (34 m2). Všechny disponují manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, sofa a případně přistýlkou. Dále koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, LCD televizí, minibarem, trezorem, individuálně řízenou klimatizací a terasou. Podlaha je keramická. Všechny pokoje mají výhled na moře a zahradní terasu se zahradním nábytkem, lehátky a slunečníkem. Maximální obsazenost jednoho domku jsou 3 osoby. Terrace Houses (čtyřpatrové vilky):
24 pokojů (40 m2) v terasových vilkách se nachází přímo u relaxačního bazénu. Všechny jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a případně přistýlkou, koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, LCD televizí, minibarem, trezorem, individuální klimatizací, a terasou. Podlaha je keramická nebo laminátová. Maximální obsazenost: 3 osoby.

Terrace Family Houses (čtyřpatrové vilky – rodinné pokoje):
24 pokojů (53 m2) v terasových vilkách se nachází přímo u relaxačního bazénu.Všechny disponují dvěma pokoji (manželská postel – oddělitelná lůžka a dvě klasické postele), koupelnou s vanou i sprchou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, trezorem, LCD televizí, minibarem, individuálně řízenou klimatizací a terasou. Podlaha je keramická nebo laminátová. Maximální obsazenost: 4 osoby.

Pokoje hotelu SELIN RESORT & SPA 5*