Moderní pětihvězdičkový prázdninový komplex umístěný na pláži letoviska Colakli u Side. Tvoří součást hotelového komplexu Kamelya World. Celý areál je po kompletní rekonstrukci provedené v roce 2008. V tomto roce byla většina původních bungalovů odstraněna a vystavěna od základů znovu.

Celkem je v tomto hotelu k dispozici 556 pokojů, které jsou umístěné v blocích dvou a třípodlažních domků v rozlehlé zahradě. Hotel má k dispozici 128 studií, 96 standartních pkojů, 275 DeLuxe pokojů, 20 suit se dvěmi ložnicemi a obývacím pokojem až pro 6 osob, 85 rodinných pokojů (jedna ložnice + obývací část). Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, vysoušečem vlasů, trezorem, satelitní televizí, minibarem, telefonem, balkonem a keramickou podlahou.

Kamelya World Holiday Village je otevřena pouze během letní sezony. V hotelu je několik bazénů s výhledem na moře, relaxační bazen a velký Aquapark. Jacuzzi a dětský bazen jsou k dispozici na terase. Další standardní i dětské bazény jsou po celém areálu. K dispozici mimo jiné je také sauna, masážní a fitness centrum, lázeňské centrum, parní lázeň a turecké lázně v hotelu Fulya. Dalších 1000m2 velké SPA centrum (turecké lázně, parní lázeň, masáže, 2 sauny, krytý vyhřívaný bazén, péče o plet, manikura, pedikura, VIP masážní místnost, fitness centrum) v hotelu Selin a 1350m2 velké SPA centrum (turecké lázně, parní lázeň, 9 masážních místností, 2 sauny, krytý vyhřívaný bazén, péče o plet, manikura, pedikura, VIP masážní místnost s jakuzi, fitness centrum) v hotelu Fulya. Dále minimarket, kavárna, kadeřnictví, optika, nákupní galerie se šperky, výrobky z kůže a suvenýry. Wi-fi internet v lobby a po areálu zdarma.
Hotel KAMELYA HOLIDAY VILLAGE 5*