Room Family
Room Suite
Room de luxe 1
Room de luxe 2
Room Standard
Room-Studio
Kamelya World Holiday Village tvoří 17 třípatrových a 11 dvoupatrových vilek nacházejících se po celém prázdninovém komplexu v krásné zahradě plné palem, kvetoucích keřů a květin.Pokoje Deluxe Room, Family Room a Suite Room se nacházejí v nových třípatrových vilách, nově postavených v roce 2008. Pokoje Standart Room a Studio Room se nachází převážně ve dvoupatrových vilách a prošli rekonstrukcí naposledy v roce 1999. Tyto dva typy starších pokojů jsou většinou pronajmuty na celou sezonu stálým klientům a proto jejich rezervaci provádíme jen na výslovné přání klientů.

Standard Room (standartní pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici je celkem 96 standardních pokojů (19m2) se sprchou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny dvěma standartními lůžky a případně přistýlkou. Dále individuální klimatizací, SAT TV, minibarem, telefonem, trezorem a balkonem. Podlaha je keramická. Maximální obsazenost pokoje: 3 osoby.

Studio Room:
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 128 studií (33 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou a případně rozkládací přistýlkou. Dále koupelnou se sprchou a WC, individuální klimatizací, SAT-TV, minibarem, telefonem, trezorem a balkonem. Podlaha je keramická. Maximální obsazenost: 4 osoby.

Deluxe Room:
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 275 moderně zařízených pokojů De Luxe (25-39m2). Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, rozkládací pohovkou (sofa) a případně přistýlkou. Dále koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon a balkon nebo terasa. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost je 4 osoby.

Family Room (rodinný pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 93 moderně zařízených rodinných pokojů (41m2). Skládají se vždy ze dvou místností. K vybavení patří manželská postel nebo možnost dvou oddělených lůžek a velké postele pro dvě osoby. Dále je zde koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, individuální klimatizace, SAT-TV, trezor, minibar, telefon a balkon. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost jsou 4 osoby.

Suite Room (velký rodinný pokoj):
V části Kamelya World Holiday Village je k dispozici celkem 20 velkoryse řešených a moderně zařízených suit (103 m2). Každá má dvě ložnice (v každé manželská postel nebo možnost dvou oddělených lůžek ) a obývací pokoj. Každá ložnice je vybavena samostatnou koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, individuální klimatizací, SAT-TV, trezorem, minibarem, telefonem a balkonem. Obývací pokoj je vybaven dvěma rozkládacími sedacími soupravami a velkou LCD TV. Dále je k dispozici další balkon, malá předsíňka a šatna. Podlaha je keramická. Ze všech pokojů je nádherný výhled do udržované kvetoucí zahrady. Internet zdarma je hostům k dispozici v lobby a u bazénů. Maximální obsazenost: 6 osob.
Hotel KAMELYA HOLIDAY VILLAGE 5*