Room Standard
Žádná jiná budova Vám podobný výhled v Colakli nenabídne.
Kamelya World Fulya je sedmipatrová „svítivě“ bílá hotelová budova, která se stala místní dominantou, neboť je vidět prakticky z celé části Colakli. Každý večer po setmění začíná „světelná show“, kdy pomocí profesionálního osvětlení mění barvy. V budově jsou k dispozici tři výtahy. Všechny pokoje jsou po generální rekonstrukci z roku 2008. Je zde celkem 244 pokojů typu Standard Room, Junior Family Suite a Suite Room. Z nejvyššího patra můžete vidět do širokého okolí od Side až po Belek nebo daleko do hor. Žádná jiná budova Vám podobný výhled v Colakli nenabídne.

Standard Room (standartní pokoj):
V hotelu Kamelya World Fulya je k dispozici celkem 234 standartních moderně vybavených a nově zrekonstruovaných elegantních pokojů (22 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a případně přistýlkou. Dále zde naleznete koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, zrcadlo, konvici pro přípravu čaje a kávy, telefon, satelitní LCD televizi, přípojku na internet, minibar, trezor, centrální klimatizaci s individuálním ovládáním a balkon. Většina pokojů nabízí nádherný výhled na moře. Tři pokoje jsou speciálně upraveny pro pobyt handicapovaných osob. Maximální obsazenost pokoje: 3 osoby. K dispozici jsou také nekuřácké pokoje.

Junior Family Suite (rodinný pokoj):
Hotel Kamelya World Fulya disponuje celkem 6 rodinnými pokoji (28 m2). Jedná se o větší pokoj s manželskou postelí – oddělitelná lůžka, rozkládací sofa a případně přistýlkou). Tento pokoj je dále vybaven koupelnou s vanou a WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí pro přípravu čaje a kávy, telefonem, LCD televizorem, internetovým připojením, minibarem, trezorem, centrální klimatizací s individuálním ovládáním a balkonem. Ze všech pokojů je nádherný výhled na moře. Maximální obsazenost pokoje jsou 4 osoby.

Suite Room (Rodinná suita):
Hotel Kamelya World Fulya má k dispozici 1 moderně zařízenou rodinnou suitu (58 m2). Suita je vybavena dvěma ložnicemi (manželská postel – oddělitelná lůžka, dvě klasické postele a sofa jako přistýlka) a obývacím pokojem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, zrcadlem, konvicí na přípravu čaje a kávy, telefonem, internetovou přípojkou, minibarem, trezorem, centrální klimatizací s individuálním ovládáním a balkonem. Maximální obsazenost pokoje: 5 osob.
Pokoje hotelu FULYA RESORT & SPA 5*